Świąteczne opowiadania dla każdego

Posted on

Święta Bożego Narodzenia to najlepszy okres w całym roku, dzięki czemu nawet w tak zimnym okresie uśmiecha nam się buzia. Przygotowania do tego magicznego, gwiazdkowego okresu zajmują nam bardzo dużo czasu. Nie zapominajmy w tym pędzie przedświątecznym, że nie wszystko musi zostać idealnie przygotowane. Po co nam święta, jeżeli będziemy denerwować się tym, że karp się nie dosmażył lub też nie zdążyliśmy umyć okien. W tej całej świątecznej gonitwie warto znaleźć czas dla siebie i na odpoczynek. Relaks z książką w ręku i kubkiem grzanego wina to doskonała propozycja podczas świątecznych przygotowań.

“Niegrzeczne święta”

Święta Bożego Narodzenia, ale w zupełnie innej odsłonie niż do tej pory. Oto zbiór dziesięciu fantastycznych opowiadań. Tania Książka – Niegrzeczne święta to niesforne, czasem nieco drapieżne opowiadania dla wszystkich kobiet, które w tym roku wyjątkowo były niegrzeczne. No dobrze, kobiety, które były grzeczne również mogą tutaj zajrzeć. Tylko uwaga! Często można spotkać tutaj coś, co wywołuje przyspieszone bicie serca wśród czytelniczek. Tak, drogie panie. Koniec z grzecznymi opowiastkami, ponieważ Święty Mikołaj nie zapomina również o tych niesfornych istotach, które są w stanie przyznać się do grzesznych myśli. Te dziesięć niezwykłych opowiadań stworzyły wyjątkowe kobiety oraz jeden super facet – Robert Ziębiński. Wśród kobiet można rozpoznać wiele nazwisk, w tym chociażby Agnieszkę Lingas – Łoniewską, Meg Adams, czy też Kingę Litkowiec. Z tą książka na pewno nie można narzekać na nudę. Warto przy niej pozwolić sobie na relaks, aby móc odpocząć w szalonym, świątecznym wirze.

“Świąteczne marzenie”


Proza miłosna w doskonałym wydaniu. Jeżeli ktoś mimo wszystko chciałby przeczytać nieco spokojniejszą, ale równie radosną opowieść, to powinien koniecznie zobaczyć, co Amanda Prowse ma do zaoferowania. To opowieść o kobiecie, która zawsze chciała przeżyć idealne święta. Będąc dzieckiem nie miała do tego okazji, ponieważ tułała się po rodzinach zastępczych. Teraz Meg sama jest już mamą, aczkolwiek samotną. Bardzo by chciała, żeby jej synek przeżył to, czego ona nie miała do tej pory. Jest zdeterminowana do tego, aby tego dokonać. Przypadkowa znajomość z architektem sprawi, że Meg wyruszy w pogoń za swoją miłością do Nowego Jorku, gdzie zawsze święta wyglądają wspaniale. Ale czy tak będzie w przypadku bohaterki i jej małego synka? Czy na ich stole w końcu zagości smaczny indyk, a Meg będzie mogła cieszyć się z tego, że odnalazła miłość swojego życia?

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com